Onze mensen
afdrukken

Onze Mensen

Het team van Linders notarissen bestaat uit vakbekwame en betrokken medewerkers. Hieronder leest u meer over ieders specialisatie.

Heeft u vragen, neem dan gerust contact op.

Notarissen

mr. J.W.T. (Jan) Thomassen

Specialisatie: Onroerend goed, Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E j.thomassen@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. L.J.M. (Luc) Teunissen

Specialisaties: Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E l.teunissen@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. J.L.E. (Jurgen) Huyben

Specialisatie: Onroerend goed, Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E j.huyben@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. A.C.M. (Angela) Luijsterburg

Specialisatie: Familierecht, Estate planning
T 076 – 565 28 50
E a.luijsterburg@lindersnotarissen.nl

Lees verder

Kandidaat-notarissen

mr. E.J. (Elise) Diepeveen

Specialisatie: Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E e.diepeveen@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. S.E.R. (Sabine) van Puijenbroek

Specialisaties: Familierecht en Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E s.vanpuijenbroek@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. L.S.E. (Leontine) de Kort

Specialisatie: Familierecht
T 076 – 565 28 50
E l.dekort@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. M.J.T.R. (Martijn) Ligthart

Specialisatie: Familierecht
T 076 – 565 28 50
E
m.ligthart@lindersnotarissen.nl

Lees verder

Notariële medewerkers

A.M.J.M. (Martin) Keusters

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 - 565 28 50
E m.keusters@lindersnotarissen.nl

Lees verder
E.M.W. (Liset) Lammerse

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E l.lammerse@lindersnotarissen.nl

Lees verder
B. (Barbara) Veltkamp

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E b.veltkamp@lindersnotarissen.nl

Lees verder
J.M.A. (Judith) van Haaren

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E j.vanhaaren@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. T. (Ticho) van Berkel

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E
t.vanberkel@lindersnotarissen.nl 

Lees verder
M. (Marjolein) van Veldhoven

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E
m.vanveldhoven@lindersnotarissen.nl

Lees verder
E. (Evelien) Kooman

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E
e.kooman@lindersnotarissen.nl

Lees verder
mr. P. (Pelle) Verkooijen

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E
p.verkooijen@lindersnotarissen.nl

Lees verder
R. (Renske) van Dongen

Specialisatie: Onroerend goed
T 076 - 565 28 50
E r.vandongen@lindersnotarissen.nl

Lees verder
I.H.C. (Ingrid) de Wilde

Specialisatie: Familierecht
T 076 – 565 28 50
E i.dewilde@lindersnotarissen.nl

Lees verder
I. (Ingrid) Groffen

Specialisatie: Familierecht
T 076 – 565 28 50
E
i.groffen@lindersnotarissen.nl

Lees verder
H. (Henny) van den Eijnden

Specialisatie: Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E
h.vandeneijnden@lindersnotarissen.nl

Lees verder
M. (Miriam) Siebelink

Specialisatie: Ondernemingsrecht
T 076 – 565 28 50
E
m.siebelink@lindersnotarissen.nl

Lees verder
N. (Nancy) van Og-Been

Specialisatie: Ondernemingsrecht
T 076 - 565 28 50
E n.been@lindersnotarissen.nl

Lees verder
Team receptie: Saskia, Janneke en Diny

Specialisatie: front-office en ondersteuning Onroerend goed
T 076 – 565 28 50
E Saskia en Janneke:
info@lindersnotarissen.nl
E Diny: d.martens@lindersnotarissen.nl

Lees verder
M.J.A. (Miranda) van der Linden

Specialisatie: Front-office en ondersteuning Onroerend goed
T 076 - 565 28 50
E m.vanderlinden@lindersnotarissen.nl

Lees verder